Продукція > TDK > MLK1005S5N6ST000
MLK1005S5N6ST000
MLK1005S5N6ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 5.6NH 400MA 300 MOHM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 5.7GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 270000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLK1005S5N6ST000 - Multilayer-Induktivität, 5.6 nH, 0.3 ohm, 5.7 GHz, 400 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLK Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 5.6nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 0.3nH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], Eigenresonanzfrequenz: 5.7GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Nicht magnetisch, DC-Nennstrom: 400mA, Eigenresonanzfrequenz, min.: 5.7GHz, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLK Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S5N6ST000 MLK1005S5N6ST000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 400MA 300 MOHM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 7 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Мінімальне замовлення: 26
MLK1005S5N6ST000 Виробник : TDK 2914563.pdf Description: TDK - MLK1005S5N6ST000 - Multilayer-Induktivität, 5.6 nH, 0.3 ohm, 5.7 GHz, 400 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLK Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 5.6nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 0.3nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.7GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 5.6nH
Induktivitätstoleranz: ± 0.3nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
Eigenresonanzfrequenz: 5.7GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 400mA
Eigenresonanzfrequenz, min.: 5.7GHz
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm