Продукція > TDK > MLK1005SR12JT000
MLK1005SR12JT000
MLK1005SR12JT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 120NH 100MA 3 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 21260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 100MA 3 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3Ohm Max, Q @ Freq: 6 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
MLK1005SR12JT000 MLK1005SR12JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 120NH 100MA 3 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 100 mA