Продукція > TDK > MLK1005SR15JTD25
MLK1005SR15JTD25
MLK1005SR15JTD25 TDK
mlk1005sr15jtd25.pdf
Виробник: TDK
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.15uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.08A 5Ohm DCR 0402 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 80MA 5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 6 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005SR15JTD25 MLK1005SR15JTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 150NH 80MA 5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 80 mA