Продукція > TDK > MLK1005SR18JT000
MLK1005SR18JT000
MLK1005SR18JT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD SUGGESTED ALTERNATE MLG1005SR18JT000
на замовлення 2592 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 80MA 6 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6Ohm Max, Q @ Freq: 6 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005SR18JT000 MLK1005SR18JT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 180NH 80MA 6 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 6Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 80 mA