Продукція > TDK > MLK1005SR20JT000
MLK1005SR20JT000
MLK1005SR20JT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 200NH 70MA 6.2 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.2Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 70 mA
на замовлення 4443 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 200NH 70MA 6.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.2Ohm Max, Q @ Freq: 6 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
MLK1005SR20JT000 MLK1005SR20JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 200NH 70MA 6.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 70 mA