Продукція > TDK > MLK1005SR22JTD25
MLK1005SR22JTD25
MLK1005SR22JTD25 TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 220nH 6.2ohms 70mA +/-5% HF AEC-Q200
на замовлення 5179 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.22uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.07A 6.2Ohm DCR 0402 Automotive AEC-Q200 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005SR22JTD25 MLK1005SR22JTD25 Виробник : TDK mlk1005sr22jtd25.pdf Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.22uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.07A 6.2Ohm DCR 0402 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності