Продукція > TDK CORPORATION > MLP1005MR33DT0S1
MLP1005MR33DT0S1
MLP1005MR33DT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, MU
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP1005MR33DT0S1 MLP1005MR33DT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp1005_en.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 10MHz 700mA