MLP1608S1R0F TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 500MA 450 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції MLP1608S1R0F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP1608S1R0F MLP1608S1R0F Виробник : TDK TDK_MLP1608-F-1207155.pdf Fixed Inductors INDUCTOR 1mH