Продукція > TDK CORPORATION > MLP1608VR47DT0S1
MLP1608VR47DT0S1
MLP1608VR47DT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 800MA 286MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 286mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 800MA 286MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 286mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP1608VR47DT0S1 MLP1608VR47DT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp1608_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 800MA 286MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 800 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
MLP1608VR47DT0S1 MLP1608VR47DT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp1608_en.pdf Power Inductors - SMD 1.6mm x 0.8mm x 0.6mm, -40 to +125 degC, 800mA, 0.47?H, 286mohm