Продукція > TDK CORPORATION > MLP2012R1R0MT0S1
MLP2012R1R0MT0S1
MLP2012R1R0MT0S1 TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 500MA 689 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.0uH 104mohms 1.4A PWR Multi Ferrite.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2012R1R0MT0S1 MLP2012R1R0MT0S1 Виробник : TDK Fixed Inductors 1.0uH 104mohms 1.4A PWR Multi Ferrite