Продукція > TDK CORPORATION > MLP2012S1R5TT0S1
MLP2012S1R5TT0S1
MLP2012S1R5TT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2012_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 700MA 351MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 351mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 1639 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 700MA 351MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 351mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2012S1R5TT0S1 MLP2012S1R5TT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2012_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 700MA 351MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 700 mA