Продукція > TDK > MLP2012V4R7MT0S1
MLP2012V4R7MT0S1
MLP2012V4R7MT0S1 TDK
inductor_commercial_power_mlp2012_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 2mm x 1.25mm x 0.85mm, -40 to +125 degC, 600mA, 4.7 H, 520mO
на замовлення 4043 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 600MA 520MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 520mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2012V4R7MT0S1 MLP2012V4R7MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2012_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 600MA 520MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 520mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 600 mA