Продукція > TDK > MLP2016SR47M
MLP2016SR47M
MLP2016SR47M TDK
mlp2016sr47mt0s1.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 6MHz Ferrite 1.6A 0.065Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук