Продукція > TDK CORPORATION > MLP2016SR47MT0S1
MLP2016SR47MT0S1
MLP2016SR47MT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2016_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 1.6A 65 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 2580 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 1.6A 65 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2016SR47MT0S1 MLP2016SR47MT0S1 Виробник : TDK mlp2016sr47mt0s1.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 6MHz Ferrite 1.6A 0.065Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
MLP2016SR47MT0S1 MLP2016SR47MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2016_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 1.6A 65 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.6 A