Продукція > TDK > MLP2016V1R0MT0S1
MLP2016V1R0MT0S1
MLP2016V1R0MT0S1 TDK
inductor_commercial_power_mlp2016_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 2mm x 1.6mm x 0.85mm, -40 to +125 degC, 1200mA, 1 H, 150mO
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.2A 150 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2016V1R0MT0S1 MLP2016V1R0MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2016_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.2A 150 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 2602 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A