Продукція > TDK CORPORATION > MLP2520H1R0MT0S1
MLP2520H1R0MT0S1
MLP2520H1R0MT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.5A 97.5 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 97.5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.5A 97.5 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 97.5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520H1R0MT0S1 MLP2520H1R0MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.5A 97.5 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
MLP2520H1R0MT0S1 MLP2520H1R0MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Power Inductors - SMD 2.5mm x 2mm x 0.85mm, -40 to +125 degC, 1500mA, 1 H, 97.5mO
Мінімальне замовлення: 15
MLP2520H1R0MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1008; 1uH; 1.5A; R: 75mΩ; ±20%; -40÷125°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 1µH
Resistance: 75mΩ
Operating current: 1.5A
Tolerance: ±20%
Case - inch: 1008
Test frequency: 2MHz