Продукція > TDK > MLP2520H1R0ST0S1
MLP2520H1R0ST0S1
MLP2520H1R0ST0S1 TDK
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.5mm x 2mm x 1.1mm, -40 to +125 degC, 1600mA, 1 H, 91m
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520H1R0ST0S1 MLP2520H1R0ST0S1 Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 1UH 1.6A 70 MOHM SMD