Продукція > TDK CORPORATION > MLP2520H4R7ST0S1
MLP2520H4R7ST0S1
MLP2520H4R7ST0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 130 MOHM SMD
на замовлення 2097 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.5mm x 2mm x 1.1mm, -40 to +125 degC, 1000mA, 4.7 H, 169m.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520H4R7ST0S1 MLP2520H4R7ST0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Fixed Inductors 2.5mm x 2mm x 1.1mm, -40 to +125 degC, 1000mA, 4.7 H, 169m
MLP2520H4R7ST0S1 MLP2520H4R7ST0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1A 130 MOHM SMD