Продукція > TDK > MLP2520K1R0MT0S1
MLP2520K1R0MT0S1
MLP2520K1R0MT0S1 TDK
MLP2520K1R0MT0S1.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-MLP2520W1R0MT0S1
на замовлення 1483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520K1R0MT0S1 MLP2520K1R0MT0S1 Виробник : TDK Corporation MLP2520K1R0MT0S1.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.3A 62.4 MOHM SMD