MLP2520S100MT0S1 TDK
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLP2520S100MT0S1 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 10 µH, 0.364 ohm, 700 mA, 1008 [Metrisch 2520], MLP Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], DC-Widerstand, max.: 0.364ohm, Bauform - Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], Eigenresonanzfrequenz: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 2mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MLP2520S100MT0S1 | Виробник : TDK Corporation |
Description: FIXED IND 10UH 700MA 364MOHM SMDPackaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±20% Package / Case: 1008 (2520 Metric) Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Shielded Type: Multilayer Operating Temperature: -40°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 364mOhm Max Material - Core: Ferrite Inductance Frequency - Test: 2 MHz Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric) Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm) Part Status: Active Inductance: 10 µH Current Rating (Amps): 700 mA |
на замовлення 33000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.7A 0.364Ohm DCR 1008 T/R |
на замовлення 3000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Power Inductors - SMD 10 UH 20% |
Description: FIXED IND 10UH 700MA 364MOHM SMDPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Package / Case: 1008 (2520 Metric) Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Shielded Type: Multilayer Operating Temperature: -40°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 364mOhm Max Material - Core: Ferrite Inductance Frequency - Test: 2 MHz Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric) Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm) Part Status: Active Inductance: 10 µH Current Rating (Amps): 700 mA |
Description: TDK - MLP2520S100MT0S1 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 10 µH, 0.364 ohm, 700 mA, 1008 [Metrisch 2520], MLP SeriestariffCode: 85045000 Produkthöhe: 1mm rohsCompliant: YES Induktivität: 10µH Bauart der Induktivität: Geschirmt Induktivitätstoleranz: ± 20% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520] DC-Widerstand, max.: 0.364ohm Eigenresonanzfrequenz: - isCanonical: N usEccn: EAR99 Kernmaterial: Ferrit DC-Nennstrom: 700mA Produktlänge: 2.5mm euEccn: NLR Produktpalette: MLP Series productTraceability: No Produktbreite: 2mm SVHC: No SVHC (04-Feb-2026) |
Category: InductorsDescription: Inductor: ferrite; SMD; 1008; 10uH; 700mA; R: 364mΩ; ±20%; -40÷125°C Mounting: SMD Operating temperature: -40...125°C Inductance: 10µH Resistance: 364mΩ Operating current: 0.7A Tolerance: ±20% Case - inch: 1008 Case - mm: 2520 Type of inductor: ferrite |