Продукція > TDK CORPORATION > MLP2520S1R0MT0S1
MLP2520S1R0MT0S1
MLP2520S1R0MT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.5A 110.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110.5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.5A 110.5MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110.5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520S1R0MT0S1 MLP2520S1R0MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Power Inductors - SMD 1 UH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
MLP2520S1R0MT0S1 MLP2520S1R0MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.5A 110.5MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Мінімальне замовлення: 13
MLP2520S1R0MT0S1 MLP2520S1R0MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 1.5A 0.1105Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 2 шт: