Продукція > TDK > MLP2520S3R3MT0S1
MLP2520S3R3MT0S1
MLP2520S3R3MT0S1 TDK
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 3.3UH 1A 169 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 169mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 2223 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1A 169 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 169mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520S3R3MT0S1 MLP2520S3R3MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Power Inductors - SMD 2.5mm x 2mm x 0.85mm, -40 to +125 degC, 1000mA, 3.3 H, 169mO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
MLP2520S3R3MT0S1 MLP2520S3R3MT0S1 Виробник : TDK mlp2520s3r3mt0s1.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 2MHz Ferrite 1A 0.169Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
MLP2520S3R3MT0S1 MLP2520S3R3MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1A 169 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1 A