Продукція > TDK CORPORATION > MLP2520S4R7MT0S1
MLP2520S4R7MT0S1
MLP2520S4R7MT0S1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 169 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 169mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 169 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 169mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520S4R7MT0S1 MLP2520S4R7MT0S1 Виробник : TDK mlp2520s4r7mt0s1.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 1A 0.169Ohm DCR 1008 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 718
MLP2520S4R7MT0S1 MLP2520S4R7MT0S1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Power Inductors - SMD 2.5mm x 2mm x 0.85mm, -40 to +125 degC, 1000mA, 4.7 H, 169mO
Мінімальне замовлення: 18
MLP2520S4R7MT0S1 MLP2520S4R7MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1A 169 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 25
товару немає в наявності
MLP2520S4R7MT0S1 Виробник : TDK mlp2520.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1008; 4.7uH; 1A; R: 169mΩ; ±20%; -40÷125°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 4.7µH
Resistance: 0.169Ω
Operating current: 1A
Tolerance: ±20%