Продукція > TDK > MLP2520V2R2ST0S1
MLP2520V2R2ST0S1
MLP2520V2R2ST0S1 TDK
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 2.5mm x 2mm x 1.1mm, -40 to +125 degC, 1100mA, 2.2 H, 156mO
на замовлення 1720 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520V2R2ST0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 156 MOHM