Продукція > TDK > MLP2520W1R0MT0S1
MLP2520W1R0MT0S1
MLP2520W1R0MT0S1 TDK
nductor_commercial_power_mlp2520_en-837251.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors MLP2520W1R0MT0S1
на замовлення 2871 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.3A 62 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520W1R0MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.3A 62 MOHM SMD