Продукція > TDK > MLP2520W1R5MT0S1
MLP2520W1R5MT0S1
MLP2520W1R5MT0S1 TDK
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-MLP2520V1R5MT0S1
на замовлення 828 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520W1R5MT0S1 MLP2520W1R5MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 98 MOHM SMD
товару немає в наявності