Продукція > TDK > MLP2520W2R2MT0S1
MLP2520W2R2MT0S1
MLP2520W2R2MT0S1 TDK
inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-MLP2520V2R2MT0S1
на замовлення 966 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLP2520W2R2MT0S1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_mlp2520_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 208 MOHM