Продукція > NKK SWITCHES > MLW3029-28-RC-2A
MLW3029-28-RC-2A NKK Switches
MLW.pdf
Виробник: NKK Switches
Description: SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Rocker Switches ON-OFF(ON)SNAPIN 28V LAMP RED RKR BLK BZL.
Інші пропозиції MLW3029-28-RC-2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLW3029-28RC-2A Виробник : NKK Switches Description: MINIATURE ROCKER/ILLUMINATED/SNA
товару немає в наявності
MLW3029-28-RC-2A MLW3029-28-RC-2A Виробник : NKK Switches MLW-1663509.pdf Rocker Switches ON-OFF(ON)SNAPIN 28V LAMP RED RKR BLK BZL