Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1005MR47WTD25
MLZ1005MR47WTD25
MLZ1005MR47WTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_mlz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: 1.0MM X 0.5MM, 0.55MM MAX, -55 T
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: 1.0MM X 0.5MM, 0.55MM MAX, -55 T, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm, Current - Saturation (Isat): 120mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
MLZ1005MR47WTD25 MLZ1005MR47WTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1005_en.pdf Description: 1.0MM X 0.5MM, 0.55MM MAX, -55 T
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 160mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 500 mA