Продукція > TDK > MLZ1005MR68WT000
MLZ1005MR68WT000
MLZ1005MR68WT000 TDK
Виробник: TDK
Description: TDK - MLZ1005MR68WT000 - Multilayer-Induktivität, 0.68 µH, 0.39 ohm, 450 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 0.68µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 0.39ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1005MR68WT000 - Multilayer-Induktivität, 0.68 µH, 0.39 ohm, 450 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 0.68µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 0.39ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 450mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1005MR68WT000 MLZ1005MR68WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1005_en.pdf?ref_disty=digikey inductor_commercial_decoupling_mlz1005_en.pdf Description: TDK - MLZ1005MR68WT000 - Multilayer-Induktivität, 0.68 µH, 0.39 ohm, 450 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 0.68µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.39ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
MLZ1005MR68WT000 MLZ1005MR68WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1005_en.pdf?ref_disty=digikey inductor_commercial_decoupling_mlz1005_en.pdf Power Inductors - SMD 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 110mA, 0.68?H, 390mohm
Мінімальне замовлення: 24
MLZ1005MR68WT000 MLZ1005MR68WT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_mlz1005_en.pdf Description: FIXED IND 680NH 450MA 300 MOHM
Мінімальне замовлення: 17
MLZ1005MR68WT000 MLZ1005MR68WT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_mlz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 680NH 450MA 300 MOHM