MLZ1608A1R0M
MLZ1608A1R0M TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD
на замовлення 22296 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLZ1608A1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608A1R0M MLZ1608A1R0M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD
MLZ1608A1R0M MLZ1608A1R0M Виробник : TDK print_detail_pdf.php?lang=en&part_no=MLZ1608A1R0MT000&nre=&imp_unit_x=MHz&imp_unit_x1=&imp_unit_x2=&imp_unit_y=%CE%A9&imp_unit_y1=&imp_unit_y2=&imp_unit_rax=Log&imp_unit_ray Fixed Inductors 1uH
на замовлення 117 шт: