Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608A1R0MT000
MLZ1608A1R0MT000
MLZ1608A1R0MT000 TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Current - Saturation (Isat): 190mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Current - Saturation (Isat): 190mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608A1R0MT000 MLZ1608A1R0MT000 Виробник : TDK pgurl_detailed_information.phplangenrefjppart_nomlz1608a1r0mt000.phplan.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 0.15A 0.221Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MLZ1608A1R0MT000 MLZ1608A1R0MT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
Мінімальне замовлення: 45
MLZ1608A1R0MT000 MLZ1608A1R0MT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 1.0 UH 20%
Мінімальне замовлення: 36
Мінімальне замовлення: 64
MLZ1608A1R0MT000 inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf