Продукція > TDK > MLZ1608A1R0W
MLZ1608A1R0W
MLZ1608A1R0W TDK
mlz1608a1r0wt000.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 0.19A 0.195Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 7700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLZ1608A1R0W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608A1R0W MLZ1608A1R0W Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_mlz1608_en-837720.pdf Fixed Inductors 1uH
на замовлення 396 шт:
MLZ1608A1R0W MLZ1608A1R0W Виробник : TDK mlz1608a1r0wt000.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 10MHz Ferrite 0.19A 0.195Ohm DCR 0603 T/R