Продукція > TDK > MLZ1608A2R2M
MLZ1608A2R2M
MLZ1608A2R2M TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 2.2uH
на замовлення 3965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz Ferrite 0.1A 0.39Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції MLZ1608A2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608A2R2M MLZ1608A2R2M Виробник : TDK pgurl_detailed_information.phplangenrefjppart_nomlz1608a2r2mt000.phplan.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz Ferrite 0.1A 0.39Ohm DCR 0603 T/R