Продукція > TDK > MLZ1608CDCR33MTD25
MLZ1608CDCR33MTD25
MLZ1608CDCR33MTD25 TDK
inductor_automotive_decoupling_mlz1608c_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 330NH 560MA 403 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 403mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 560 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 560MA 403 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 403mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 560 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608CDCR33MTD25 MLZ1608CDCR33MTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608c_en.pdf Description: FIXED IND 330NH 560MA 403 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 560 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
MLZ1608CDCR33MTD25 MLZ1608CDCR33MTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608c_en.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH,0.46A,0.31ohm,-55-125C