Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608DR10DTD25
MLZ1608DR10DTD25
MLZ1608DR10DTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100NH 850MA 140MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 850 mA
на замовлення 2822 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 850MA 140MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608DR10DTD25 MLZ1608DR10DTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 100nH 182mohms 700mA AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
MLZ1608DR10DTD25 MLZ1608DR10DTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 100NH 850MA 140MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 850 mA