Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608DR22DTD25
MLZ1608DR22DTD25
MLZ1608DR22DTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220NH 600MA 270MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 600MA 270MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608DR22DTD25 MLZ1608DR22DTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 220NH 600MA 270MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
MLZ1608DR22DTD25 MLZ1608DR22DTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 220nH 351mohms 600mA AEC-Q200