Продукція > TDK > MLZ1608DR22MT000
MLZ1608DR22MT000
MLZ1608DR22MT000 TDK
mlz1608dr22mt000.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.22uH 20% 25MHz Ferrite 0.8A 0.351Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 600MA 270MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608DR22MT000 MLZ1608DR22MT000 Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 220NH 600MA 270MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
MLZ1608DR22MT000 MLZ1608DR22MT000 Виробник : TDK Power Inductors - SMD 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, -55 to +125 degC, 550mA, 0.22H, 351mO