Продукція > TDK > MLZ1608DR47D
MLZ1608DR47D
MLZ1608DR47D TDK
mlz1608dr47dt000.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 25MHz Ferrite 0.4A 0.546Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 5215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLZ1608DR47D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608DR47D MLZ1608DR47D Виробник : TDK mlz1608dr47dt000.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 25MHz Ferrite 0.4A 0.546Ohm DCR 0603 T/R