Продукція > TDK > MLZ1608E100M
MLZ1608E100M
MLZ1608E100M TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 10uH
на замовлення 1159 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 40MA 900 MOHM SMD.
Інші пропозиції MLZ1608E100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608E100M MLZ1608E100M Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 10UH 40MA 900 MOHM SMD