Продукція > TDK > MLZ1608E100MT
MLZ1608E100MT
MLZ1608E100MT TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 0603 10uH 20%
на замовлення 48811 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.04A 1.17Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції MLZ1608E100MT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608E100MT
MLZ1608E100MT
Додати до обраних Обраний товар
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
MLZ1608E100MT MLZ1608E100MT Виробник : TDK mlz1608e100mt000.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.04A 1.17Ohm DCR 0603 T/R