Продукція > TDK > MLZ1608E4R7M
MLZ1608E4R7M
MLZ1608E4R7M TDK
pgurl_infopart_nomlz1608e4r7mt000.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 0.06A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLZ1608E4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608E4R7M MLZ1608E4R7M Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 4.7UH 60MA 500 MOHM