Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608E4R7MT000
MLZ1608E4R7MT000
MLZ1608E4R7MT000 TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 60MA 500MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 60 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 60MA 500MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 60 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608E4R7MT000 MLZ1608E4R7MT000 Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 4.7UH 60MA 500MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 500mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 60 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
MLZ1608E4R7MT000
MLZ1608E4R7MT000 MLZ1608E4R7MT000 Виробник : TDK pgurl_infopart_nomlz1608e4r7mt000.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 0.06A 0.65Ohm DCR 0603 T/R