Продукція > TDK > MLZ1608M150WT000
MLZ1608M150WT000
MLZ1608M150WT000 TDK
inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 15UH 200MA 1.5 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 70mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1608M150WT000 - Multilayer-Induktivität, 15 µH, 1.95 ohm, 200 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 15µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 1.95ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608M150WT000 MLZ1608M150WT000 Виробник : TDK TDKC-S-A0011708407-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLZ1608M150WT000 - Multilayer-Induktivität, 15 µH, 1.95 ohm, 200 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 1.95ohm
Eigenresonanzfrequenz: -MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
MLZ1608M150WT000 MLZ1608M150WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 200MA 1.5 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Мінімальне замовлення: 50
MLZ1608M150WT000 MLZ1608M150WT000 Виробник : TDK TDKC-S-A0011708407-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLZ1608M150WT000 - Multilayer-Induktivität, 15 µH, 1.95 ohm, 200 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.95ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 122
MLZ1608M150WT000 MLZ1608M150WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 0603 15uH 20% Large Current
Мінімальне замовлення: 31
MLZ1608M150WT000 MLZ1608M150WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 15uH 20% 2MHz Ferrite 0.2A 1.95Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 558 шт:
Мінімальне замовлення: 64
на замовлення 558 шт: