Продукція > TDK > MLZ1608M150WTD25
MLZ1608M150WTD25
MLZ1608M150WTD25 TDK
3920376.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MLZ1608M150WTD25 - Leistungsinduktivität (SMD), 15 µH, 200 mA, Ungeschirmt, 70 mA, MLZ Series, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 1.5ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 200mA
Sättigungsstrom (Isat): 70mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1608M150WTD25 - Leistungsinduktivität (SMD), 15 µH, 200 mA, Ungeschirmt, 70 mA, MLZ Series, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 15µH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 1.5ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 200mA, Sättigungsstrom (Isat): 70mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608M150WTD25 MLZ1608M150WTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 200MA 1.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 70mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Кількість Ціна
MLZ1608M150WTD25 MLZ1608M150WTD25 Виробник : TDK 3920376.pdf Description: TDK - MLZ1608M150WTD25 - Leistungsinduktivität (SMD), 15 µH, 200 mA, Ungeschirmt, 70 mA, MLZ Series, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.5ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 200mA
Sättigungsstrom (Isat): 70mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 125
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Мінімальне замовлення: 34
MLZ1608M150WTD25 MLZ1608M150WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 0603 15uH 20% AEC-Q200 LG Current
Мінімальне замовлення: 24
MLZ1608M150WTD25 MLZ1608M150WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 15uH 20% 2MHz Ferrite 0.2A 1.95Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності