Продукція > TDK > MLZ1608M220WT000
MLZ1608M220WT000
MLZ1608M220WT000 TDK
inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 22UH 150MA 2.4 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm
Current - Saturation (Isat): 55mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 36000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1608M220WT000 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 22 µH, 3.12 ohm, 150 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 3.12ohm, Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608M220WT000 MLZ1608M220WT000 Виробник : TDK TDKCS26212-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLZ1608M220WT000 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 22 µH, 3.12 ohm, 150 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
DC-Widerstand, max.: 3.12ohm
Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1.6mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 158
MLZ1608M220WT000 MLZ1608M220WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 22uH 20% 2MHz Ferrite 0.15A 3.12Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 873 шт:
Мінімальне замовлення: 129
MLZ1608M220WT000 MLZ1608M220WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 150MA 2.4 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
Мінімальне замовлення: 45
MLZ1608M220WT000 MLZ1608M220WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: TDK - MLZ1608M220WT000 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 22 µH, 3.12 ohm, 150 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 3.12ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1.6mm
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 500
MLZ1608M220WT000 MLZ1608M220WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 22 UH 20%
Мінімальне замовлення: 34
на замовлення 873 шт:
товару немає в наявності
MLZ1608M220WT000 Виробник : TDK MLZ1608.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 22uH; 150mA; R: 3.12Ω; ±20%; -55÷125°C
Operating temperature: -55...125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 3.12Ω
Operating current: 0.15A
Tolerance: ±20%