Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608M3R3WT000
MLZ1608M3R3WT000
MLZ1608M3R3WT000 TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 400MA 330MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 44000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1608M3R3WT000 - Multilayer-Induktivität, 3.3 µH, 0.429 ohm, 400 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.3µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.429ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608M3R3WT000 MLZ1608M3R3WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 2MHz Ferrite 0.4A 0.429Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MLZ1608M3R3WT000 MLZ1608M3R3WT000 Виробник : TDK TDKC-S-A0011708407-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLZ1608M3R3WT000 - Multilayer-Induktivität, 3.3 µH, 0.429 ohm, 400 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.429ohm
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.429ohm
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 148
Мінімальне замовлення: 114
MLZ1608M3R3WT000 MLZ1608M3R3WT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 400MA 330MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 330mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
Мінімальне замовлення: 45
MLZ1608M3R3WT000 MLZ1608M3R3WT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 0603 3.3uH 20% Large Current