Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608M4R7WTD25
MLZ1608M4R7WTD25
MLZ1608M4R7WTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 500 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 350 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1608M4R7WTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, geschirmt, 4.7 µH, 0.65 ohm, 350 mA, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.65ohm, Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 350mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608M4R7WTD25 MLZ1608M4R7WTD25 Виробник : TDK 2914567.pdf Description: TDK - MLZ1608M4R7WTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, geschirmt, 4.7 µH, 0.65 ohm, 350 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLZ
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Produkthöhe: 0.8mm
euEccn: NLR
Produktlänge: 1.6mm
hazardous: false
Produktbreite: 0.8mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
MLZ1608M4R7WTD25 MLZ1608M4R7WTD25 Виробник : TDK 2914567.pdf Description: TDK - MLZ1608M4R7WTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, geschirmt, 4.7 µH, 0.65 ohm, 350 mA, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.65ohm
Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 97
MLZ1608M4R7WTD25 MLZ1608M4R7WTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 500 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 500mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 350 mA
Мінімальне замовлення: 37
MLZ1608M4R7WTD25 MLZ1608M4R7WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 650mohms 350mA AEC-Q200