Продукція > TDK > MLZ1608N100L
MLZ1608N100L
MLZ1608N100L TDK
mlz1608n100lt000.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.3A 0.78Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук