Продукція > TDK CORPORATION > MLZ1608N150LTD25
MLZ1608N150LTD25
MLZ1608N150LTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 250MA 1.02OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 55mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ1608N150LTD25 - Leistungsinduktivität (SMD), 15 µH, 250 mA, Ungeschirmt, 55 mA, MLZ Series, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 15µH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 1.02ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 250mA, Sättigungsstrom (Isat): 55mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608N150LTD25 MLZ1608N150LTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 15uH 20% 2MHz Ferrite 0.25A 1.326Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
MLZ1608N150LTD25 MLZ1608N150LTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 250MA 1.02OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
Мінімальне замовлення: 34
MLZ1608N150LTD25 MLZ1608N150LTD25 Виробник : TDK 3920376.pdf Description: TDK - MLZ1608N150LTD25 - Leistungsinduktivität (SMD), 15 µH, 250 mA, Ungeschirmt, 55 mA, MLZ Series, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 1.02ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 250mA
Sättigungsstrom (Isat): 55mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Мінімальне замовлення: 69
MLZ1608N150LTD25 MLZ1608N150LTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 0603 15uH 20% AEC-Q200 low resist
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 595 шт:
Мінімальне замовлення: 55